Śląski Ogród Zoologiczny

Śląski Ogród Zoologiczny

Aktualności

Aktualności
Kolejne spotkanie z psami dopiero na wiosnę
25.11.2011

W uzgodnieniu ze Szkołą Dog Masters – współorganizatorem edukacyjno-integracyjnego cyklu spotkań pod nazwą „Pies i człowiek – niezwykła więź”, wszystkich zainteresowanych tymi zajęciami informujemy, że z powodu niesprzyjających warunków atmosferycznych w okresie jesienno-zimowym kolejne warsztaty oraz spotkania z psami-terapeutami odbędą się dopiero wiosną przyszłego roku.

Przepraszamy za ewentualne niedogodności, mając jednocześnie nadzieję, że od kwietnia 2012 r. w każdą ostatnią niedzielę miesiąca znowu będą mieli Państwo okazję uczestniczyć w „Rodzinnych Potyczkach Zoologicznych”, pokazach szkolenia psów oraz wykładach poświęconych naszym domowym pupilom :)
A to wszystko w zupełnie nowej odsłonie...

Więcej informacji na temat cyklu znaleźć można tutaj, natomiast szczegóły ostatniego, październikowego spotkania dostępne są tutaj.

Już teraz serdecznie zapraszamy!

Czy wiesz że
Rybitwa szara jest niekwestionowanym rekordzistą jeśli chodzi o długość trasy, jaką pokonuje w czasie migracji. Każdego roku ptaki te przelatują z rejonów Arktyki, gdzie są ich tereny lęgowe, na Antarktydę i z powrotem. Cała trasa liczy około 50 000 km.
Podsumowanie cyklu zagadek przyrodniczych - edycja 2019
02.01.2020
No i nadeszła ta chwila! Kolejna edycja konkursu przeszła do historii.
Sprawdźmy, kto z Was poradził sobie w niej najlepiej.

Czytaj dalej