Śląski Ogród Zoologiczny

Śląski Ogród Zoologiczny

Kontakt

Kontakt

Śląski Ogród Zoologiczny
Promenada Gen. Jerzego Ziętka 7
41-501 Chorzów


Telefony:
dni powszednie, od poniedziałku do piątku,
od godz. 7.00 do godz. 15.00


 



Dyrektor Jolanta Kopiec    
Centrala   (32) 793 71 66  
Sekretariat   666 031 496 sekretariat@slaskiezoo.pl
Kasa   666 031 495  
Portiernia - brama główna   666 031 176  
Portiernia - brama gospodarcza   666 031 175  
Portiernia - brama złota, budynek dyrekcji   666 031 178  
Kierownik działu hodowlanego, sekcja akwarium-terrarium Andrzej Malec 666 031 170 amalec@slaskiezoo.pl
Sekcja ptaków Sabina Cieśla-Nobis 666 031 168 nobis@slaskiezoo.pl
Sekcja małp i ssaków drapieżnych Wojciech Bielatowicz 666 031 129 wbielatowicz@slaskiezoo.pl
Sekcja ssaków kopytnych Alina Kloska 666 031 177 akloska@slaskiezoo.pl
Kierownik sekcji dydaktyki i promocji Maciej Frądczak 666 031 185 mfradczak@slaskiezoo.pl
ZIMS / sekcja dydaktyki i promocji Marek Kocurek 666 031 130 mkocurek@slaskiezoo.pl
Sekcja weterynarii Michał Załuski 666 031 164 mzaluski@slaskiezoo.pl
Kierownik działu adm.-gosp. Iwona Socha 666 031 128 isocha@slaskiezoo.pl
Kierownik działu technicznego Zdzisław Prowancki 784 953 796 zprowancki@slaskiezoo.pl
Z-ca Dyrektora, Główna Księgowa Irena Bryś 666 031 134 ibrys@slaskiezoo.pl
Księgowość   784 953 884  
Kadry Katarzyna Kania 666 031 184 kadry@slaskiezoo.pl
Magazyn Michał Robak 666 031 174 mrobak@slaskiezoo.pl
Inspektor Danych Osobowych Agata Karasewicz   ido@slaskiezoo.pl



Formularz kontaktowy:

 

*
*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem(am) poinformowany(a), że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Śląski Ogród Zoologiczny z siedzibą: Promenada Gen. Jerzego Ziętka 7, 41-501 Chorzów. Zapoznaj się z zasadami
*
*

Czy wiesz że
Rybitwa szara jest niekwestionowanym rekordzistą jeśli chodzi o długość trasy, jaką pokonuje w czasie migracji. Każdego roku ptaki te przelatują z rejonów Arktyki, gdzie są ich tereny lęgowe, na Antarktydę i z powrotem. Cała trasa liczy około 50 000 km.
Podsumowanie cyklu zagadek przyrodniczych - edycja 2019
02.01.2020
No i nadeszła ta chwila! Kolejna edycja konkursu przeszła do historii.
Sprawdźmy, kto z Was poradził sobie w niej najlepiej.

Czytaj dalej