Śląski Ogród Zoologiczny

Śląski Ogród Zoologiczny

Kontakt

Kontakt

Śląski Ogród Zoologiczny
Promenada Gen. Jerzego Ziętka 7
41-501 Chorzów


Telefony:
dni powszednie, od poniedziałku do piątku,
od godz. 7.00 do godz. 15.00


 

Dyrektor Jolanta Kopiec    
Centrala   (32) 793 71 66  
Sekretariat   666 031 496 sekretariat@slaskiezoo.pl
Kasa   666 031 495  
Portiernia - brama główna   666 031 176  
Portiernia - brama gospodarcza   666 031 175  
Portiernia - brama złota, budynek dyrekcji   666 031 178  
Kierownik działu hodowlanego, sekcja akwarium-terrarium Andrzej Malec 666 031 170 amalec@slaskiezoo.pl
Sekcja ptaków Sabina Cieśla-Nobis 666 031 168 nobis@slaskiezoo.pl
Sekcja małp i ssaków drapieżnych Wojciech Bielatowicz 666 031 129 wbielatowicz@slaskiezoo.pl
Sekcja ssaków kopytnych Alina Kloska 666 031 177 akloska@slaskiezoo.pl
Sekcja dydaktyki i promocji Maciej Frądczak 666 031 185 mfradczak@slaskiezoo.pl
  Marek Kocurek 666 031 130 mkocurek@slaskiezoo.pl
  Daria Kroczek 784 953 578 dkroczek@slaskiezoo.pl
Sekcja dydaktyki i promocji - promocja i reklama Anna Bała 784 992 380 abala@slaskiezoo.pl
Sekcja weterynarii Michał Załuski 666 031 164 mzaluski@slaskiezoo.pl
  Piotr Kloc 784 953 983  
Kierownik działu adm.-gosp. Iwona Socha 666 031 128 isocha@slaskiezoo.pl
Kierownik działu technicznego Zdzisław Prowancki 728 931 148 zprowancki@slaskiezoo.pl
Z-ca Dyrektora, Główna Księgowa Irena Bryś 666 031 134 ibrys@slaskiezoo.pl
Księgowość   784 953 884  
Kadry Katarzyna Kania 666 031 184 kadry@slaskiezoo.pl
Magazyn Michał Robak 666 031 174 mrobak@slaskiezoo.pl



Formularz kontaktowy:

 

*
*
*

Czy wiesz że
Królowe niektórych gatunków termitów mogą przeżyć nawet 50 lat, co czyni z nich prawdziwe rekordzistki w świecie owadów.
Zagadka przyrodnicza nr 10/2015
13.05.2015

Prosimy o podanie polskiej i łacińskiej nazwy zwierzęcia przedstawionego na zdjęciu:


Czytaj dalej