Śląski Ogród Zoologiczny

Śląski Ogród Zoologiczny

Aktualności

Aktualności
KONKURS OFERT NA DZIERŻAWĘ DOMKU DREWNIANEGO
KONKURS OFERT NA DZIERŻAWĘ DOMKU DREWNIANEGO
16.02.2010

KONKURS OFERT NA DZIERŻAWĘ DOMKU DREWNIANEGO

Śląski Ogród Zoologiczny wydzierżawi na okres od 01.04.2010 do 31.10.2010 budynek drewniany zlokalizowany w centrum ogrodu w pobliżu pawilonu dydaktycznego na prowadzenie działalności handlowej — sprzedaż pamiątek lub wyrobów regionalnych. Pamiątki o tematyce związanej ze Śląskim Ogrodem Zoologicznym, opracowane na podstawie materiałów dostępnych w sekcji dydaktyki lub opracowane na podstawie materiałów własnych — zaakceptowanych przez Dyrektora ZOO będą mogły być sygnowane logo i nazwą Śląskiego Ogrodu Zoologicznego.

Budynek konstrukcji drewnianej — domek z zadaszonymi werandami o powierzchni łącznej 60 m2, z czego:

- powierzchnia domku — 16 m2

- powierzchnia werand — 44 m2

Dostępne media — prąd jednofazowy 230V, obciążenie maksymalne 4,5 kW.

Oferty z ceną netto za dzierżawę 1 m2 oraz opisem działalności, należy składać w zamkniętych kopertach, opisanych nazwą i adresem firmy w sekretariacie ZOO do dnia 01.03.2010 roku.

Dyrekcja ZOO zastrzega sobie prawo do odwołania konkursu bez podania przyczyny oraz zamknięcia konkursu bez dokonania wyboru.


Czy wiesz że
Sokoła wędrownego uważa się za najszybciej latającego ptaka. W czasie polowania, w locie nurkującym jest on w stanie rozwinąć prędkość nawet 300 km/h. Niestety tylko ok. 20% jego pikowań kończy się sukcesem.
Podsumowanie cyklu zagadek przyrodniczych - edycja 2019
02.01.2020
No i nadeszła ta chwila! Kolejna edycja konkursu przeszła do historii.
Sprawdźmy, kto z Was poradził sobie w niej najlepiej.

Czytaj dalej