Śląski Ogród Zoologiczny

Śląski Ogród Zoologiczny

Aktualności

Aktualności
Śląskie zoo nocą po raz szósty
Śląskie zoo nocą po raz szósty
04.06.2018
Aby móc nocą odwiedzić nasze zwierzęta, należy wcześniej wypełnić specjalny formularz zgłoszeniowy, do którego link znajduje się w tej wiadomosci poniżej.

Podobnie, jak w ubiełym roku sprzedaż biletów w cenie 30,00 zł od osoby (niezależnie od wieku) prowadzona będzie przez Internet. Dla każdego z uczestników należy wykupić dwa bilety: normalny w cenie 20 zł oraz ulgowy w cenie 10 zł. Suma tych dwóch biletów, tj. 30 zł jest równowartością ceny wstępu jednej osoby na nocne zwiedzanie zoo.
Otrzymane potwierdzenie zakupu biletów koniecznie trzeba zachować w celu jego załączenia do formularza zgłoszeniowego.


W sobotni wieczór, 23 czerwca, uczestnicy nocnego spaceru po zoo powinni być wyposażeni w wygodne buty oraz latarki, które przydadzą się do podglądania zwierząt aktywnych nocą. Na trasie zwiedzania będą sowy, wydry, żenety afrykańskie, wilki grzywiaste, jeżozwierze, pantery i wiele innych.

Pierwsza grupa wyruszy spod bramy głównej zoo o godzinie 21.00, a kolejne zaczynać będą zwiedzanie w 20-minutowych odstępach. Zwiedzanie ostatnich grup powinno zakończyć się przed 1.00 w nocy.

Z powodów organizacyjnych liczba osób zwiedzających zoo w nocy została w tym roku ograniczona do 150. Tradycyjnie decydująca będzie zasada „kto pierwszy ten lepszy”.


Zapoznaj się z Regulaminem nocnego zwiedzania śląskiego zoo,

A następnie...

Uwaga! Limit miejsc na nocne zwiedzanie zoo został wyczerpany. Prosimy o niewysyłanie kolejnych zgłoszeń!

WYPEŁNIJ FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY
Czy wiesz że
W królestwie zwierząt 75% stanowią owady.
Podsumowanie cyklu zagadek przyrodniczych - edycja 2019
02.01.2020
No i nadeszła ta chwila! Kolejna edycja konkursu przeszła do historii.
Sprawdźmy, kto z Was poradził sobie w niej najlepiej.

Czytaj dalej