Śląski Ogród Zoologiczny

Śląski Ogród Zoologiczny

Konkursy

Konkursy
Portrety dzikich zwierząt - konkurs fotograficzny
Portrety dzikich zwierząt - konkurs fotograficzny
03.07.2018
Każdego dnia nasz ogród odwiedzany jest przez wiele osób, wsród których są także zagorzali miłośnicy fotografii, zwłaszcza tej przyrodniczej. Niektórzy z nich dzielą się z nami swoimi najlepszymi pracami, inni udostępniają je na profilach społecznościowych, a jeszcze inni fotografują dla siebie. Niezależnie od motywu, jakm się kierują, wszyscy poświęcają temu zajęciu wiele czasu i trudnu. I wszyscy do nas wracają :)

Organizując nasz kolejny konkurs, wychodzimy Wam wszystkim naprzeciw. Pochwalcie się swoim talentem! Pokażcie, jak pięknie potraficie uwiecznić mieszkające w zoo zwierzęta!

konkurs pt. "Portrety dzikich zwierząt" kierowany jest do wszystkich osób, niezależnie od wieku i wykształcenia, które zainteresowane są fotografią przyrodniczą. Każdy z uczestników może nadesłac do konkursu maksymalnie 3 prace, wykonane samodzielnie, koniecznie na terenie śląskiego zoo.
Prace należy przesłać pocztą lub dostarczyć do sekretariatu Śląskiego Ogrodu Zoologicznego osobiście najpóźniej do 31 sierpnia 2018 r. do godz. 15.00.

Jury wyłoni zwycięzców, którzy otrzymają przyrodnicze nagrody, m.in. roczne karnety wstępu do naszego zoo! Chcielibyśmy, aby zgłoszone do konkursu prace, złożyły się na wyjątkową wystawę fotograficzną, przedstawiającą bogactwo i różnorodność naszej kolekcji zwierząt.

Przed zgłoszeniem prac do konkursu prosimy o zapoznanie się z regulaminem.

Zapraszamy! I życzymy wielu ciekawych ujęć!


Pliki do pobrania:

Regulamin konkursu (+ karta uczestnika)
Zgoda na przetwarzanie danych osobowych
Czy wiesz że
W naszym ZOO jest ponad 250 gatunków zwierząt.
Podsumowanie cyklu zagadek przyrodniczych - edycja 2019
02.01.2020
No i nadeszła ta chwila! Kolejna edycja konkursu przeszła do historii.
Sprawdźmy, kto z Was poradził sobie w niej najlepiej.

Czytaj dalej